Výživový plán

Dosáhni svojí vysněné postavy díky nově nastavenému jídelníčku. Zdravá výživa je základ.

Ušetři hodiny ztraceného času a peněz a objednej si individuální jídelníček na míru, díky kterému dosáhneš svého cíle - hubnutí, nabírání svalů, podpora zdraví nebo zlepšení sportovního výkonu. 

Jak to probíhá?

Sejdeme se na úvodní konzultaci, kde spolu probereme tvůj současný jídelníček, životní styl a zdravotní stav. Na základě toho ti sestavím jídelníček na míru. 

Celý program je složen z těchto částí:

 • MĚŘENÍ NA PŘÍSTROJI
  Měření na speciálním přístroji TANITA, který zjistí procento tuku a vody ve vašem těle, váš metabolismus a metabolický věk, úroveň útrobního tuku, hladinu kostních minerálů a další...
 • KONZULTACE S ODBORNÍKEM

  Vaše současné stravovací návyky a životní styl s vámi probere certifikovaný odborník na výživu Rudolf Novák. Konzultace obsahuje: analýzu vašeho současného jídelníčku, nalezení chyb a navrhnutí změn, zjištění úrovně pohybové aktivity, konzultace zdravotního stavu, určení vašeho cíle (např. hubnutí), navržení konkrétního plánu k jeho dosáhnutí, vyhledání seznamu vhodných potravin pro vás.

 • VYPRACOVÁNÍ JÍDELNÍČKU NA MÍRU

  Na základě důkladné konzultace, vám vypracuji komplexní výživový plán, který obsahuje: ukázkový návrh jídelníčku šitý na míru, seznam vhodných a nevhodných potravin Výsledky tělesných parametrů z měření, grafický a přehledně zpracovaný váš minulý a nově nastavený režim, základní poučky pro správný výběr potravin, správná příprava jednotlivých potravin, důležité informace o základních živinách (bílkoviny, sacharidy, tuky, vláknina).

 • DRUHÁ KONZULTACE

  Na druhé konzultaci vám předám výživový plán a vysvětlíme si zde důležité informace, jak ho používat. Zjistíte: přesný postup k dosažení vašeho cíle (např. hubnutí), jak správně konzumovat doporučené potraviny, jak správně připravovat jednotlivé potraviny, jak jíst zdravě a zároveň netrpět hlady, jak se orientovat v nových potravinách a kde je sehnat.

PROFESIONALITA

Máte jistotu, že vám nový jídelníček skutečný odborník v oboru. Jsem již několik let certifikovaným výživovým poradcem a prošel jsem vzdělávacím střediskem ATAC, které nabízí nejobsáhlejší studium zdravé výživy v ČR.

CELOSTNÍ PŘÍSTUP

Nový jídelníček je vám šitý přímo na míru. Každé tělo je odlišné. Neexistuje stravovací režim, který by seděl naprosto všem. Na základě měření a důkladné konzultace zjistím jaké potraviny jsou vhodné pro váš životní styl, zdravotní stav a tomu vše přizpůsobíme.

PODPORA ZDRAVÍ

Díky výživovému plánu nejen, že dosáhnete svého cíle (např. zhubnete), ale také podpoříte své zdraví. Je sestaven tak, aby respektoval váš zdravotní stav a pomohl ho zlepšit.

Už vás unavují nesmyslné diety a hladovění?

Na internetu můžete najít spousty zaručených návodů na to jak se stravovat zdravěji. Problémem je, že všechny tyto návody jsou vytržené z kontextu a nezohledňují individualitu každého člověka. Většinou se dočtete o zaručených radách jak rychle zhubnout, což zahrnuje odpírání jídla nebo hladovění.

Naučíte se jíst zdravě jednou provždy

Klíčem k dosáhnutí cíle (např. hubnutí) je celková změna životního stylu. Pomohu vám najít ten správný postup, aby jste dosáhli cíle přirozeně a trvale. 

CENA VÝŽIVOVÉHO PLÁNU JE POUHÝCH
1500 Kč!

 

OBJEDNAT SE MŮŽETE ZDE


PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ MNĚ?

Rudolf Novák
Rudolf Novák
Lifestyle coach

Jsem certifikovaný výživový poradce od renomovaného střediska ATAC a již několik let pomáhám lidem měnit jejich postavu. Mým cílem je člověk, který má příjemný pocit ze svého těla, je vitální a může tak snadno dosahovat svých cílů. Pomáhám lidem v oblasti zdravé stravy, pohybu a také ve stanování životních cílů.

PŘÍBĚHY TĚCH CO UŽ OBJEDNALI

Rudyho služby můžu jenom doporučit. Mimo sestavení jídelníčku na míru mi Rudy také zanalyzoval mé staré stravovací návyky a provedl kompletní měření na speciální váze. Následně mi zpracoval jídelníček na míru. Během konzultace mi vše podrobně vysvětlil a podal komplexní informace o stravě. Poradil nejenom co, ale i kdy, a jak správně jist. Zohlednil mé preference, nevnucoval mi žádné potraviny, které by mi byly "proti srsti" a vždy poskytl nějakou alternativu. Vše probíhalo naprosto profesionálně, přitom zajímavou, poučnou a v jistém slova smyslu i zábavnou formou, kdy jsem si odnesl několik velmi užitečných informací. Díky Rudyho asistenci si nyní dávám celkově mnohem větší pozor na to co, kdy, a jak do svého těla přijímám a cítím se mnohem lépe. Mám mnohem více energie a nejsem unaveý. Rudyho služby mohu jen doporučit.

Zdeněk Neužilstudent

Jídelníček na míru mi Rudolf sestavil velice rychle a první výsledky se dostavily už během pár dní. Během prvního měsíce jsem zhubnul 5kg. Dříve jsem zkoušel různé odpírání jídla a více chůze. Sice jsem zhubnul, ale kila šla znovu rychle nahoru. V minulosti jsem usínal, než jsem se vůbec dostal do postele a už jen myšlenka na chůzi mě ničila! Nyní už vím, že jsem na správné cestě. Mám teď rozhodně více energie a cítím se sebevědoměji. Nikdy jsem se necítil lépe! Doporučuji všem, kteří chtějí zkvalitnit svůj život.

Milan Kravartechnik

Rudolfe, já děkuji za svůj jídelníček, díky němu se v klidu zdravě cpu, nemám hlad, nejsem unavená i na mé pleti se to obtisklo. Předávám všechny informace o zdravé výživě dále.

Lenka Klofáčovámajitelka wellnes centra

Na internetu je velké množství návodů co jíst a co ne, ale jako asi každý jsem v tom měl pěkný zmatek. Rudolfova znalost tkví v tom, že člověku ušije přesně to, co mu sedne dle jeho životního stylu a cíle, kterého chce ve stravě nebo pohybu dosáhnout. Já jsem vsadil na zdraví. Musím říct, že se cítím lépe, určitě investice nelituji a mohu jen doporučit.

Progy hudebník

U Rudolfa jsem získal pestrý jídelníček, osobní přístup, pečlivý vstupní pohovor a hlavně se dostavily výsledky - posílení svalstva, ubrání tuku a také jsem začal chápat, jak u mě funguje metabolismus. Doporučuji!

Viktor Machprávník

Zajímavý jídelníček. Obohatilo mi to stravu a vyzkoušel jsem i nová jídla. Ani jsem nevěděl, že některé takové suroviny existují. Už po pár týdnech byla znát změna. Pár kilo dole a to jsem chtěl. A dokonce i při mé práci, kde mám nepravidelnou pracovní dobu a dělám i noční, tak to šlo. Jinak přístup taky moc dobrý. Takže chválím a doporučuji.

Jan Machoňpolicista

Chtěl jsem změnit svojí stravu a zhubnout. Proto jsem oslovil Rudolfa, který mi udělal rozsáhlou analýzu dosavadního jídelníčku, vypracoval nový a doporučil vhodné potraviny pro můj cíl. Do dvou týdnu jsem se cítil živější a zhubnul 5kg. Nyní s odstupem měsíců mám dole nějakých 10-15 kg. Doporučuji.

Jan Marekpodnikatel

OBJEDNAT SE MŮŽETE ZDE