Reference

Výživa a trénink

Reference

Skvelý osobný prístup! Dlhšiu dobu som hľadal jedálniček, ktorý by nebol len o prijímaní monotónnej stravy a diéte ale hlavne o vyváženosti a skladaný z jedál, ktoré sú chutné. Ukázal mi, že je možné prijímať dostatok potrebných živín aj bez toho aby sa človek musel prejedať. Ako aktívny športovec môžem len doporučiť.
Lukáš C.
Vypracování jídelníčku rychle a s pozitivním přístupem. Změny se dostavily hned po pár týdnech. Během tří měsíců velký progress ve workoutu. Fakt super :)
Michal K.
Rudyho služby doporučuji! Je to profík ve svym oboru. Mam od nej sestavený jídelníček, který byl zaměřený na nabírání svalové hmoty a můžu říct, že po půl roce jsem s vysledky ohromený... Mám daleko vice energie, krásně nabírám a nemám žádné zdravotní komplikace. Líbí se mi hlavně jeho komplexní přístup a pestrost jídelníčku. :)
Andrés H.

Coaching a nalezení účelu

Reference

Perfektní osobní a individuální přístup dle potřeb člověka, pozitivní nálada a obrovská motivace a podpora. Velké díky!
Jana V.
Nevíš co chceš v životě následovat? Jakou cestou se vydat? Co je tvůj účel v životě? Rudy je pro tebe ten správný člověk. Po konzultaci, kde jsem si měla najít svůj cíl, jsem zažila úžasný pocit uvědomění a že můžeš mít cokoli si jen dokážeš představit. Stačí jen věřit. Rudy je člověk se srdcem na správným místě, úžasná podpora a trpělivost. Ať je takových lidí víc. 😇
Anna H.
Nejdříve jsem se styděla za tebou jsem si, co si o mě pomyslíš, ale pak se ve mně něco pohnulo a prostě jsem šla. Přineslo mi to jiný pohled na přítomnost, minulost i budoucnost. Naučilo mě to dívat se na věci tak, jak doopravdy jsou a ne podle nějakých domněnek, které vytváří bubáci v mé hlavě. Dodalo mi to sebevědomí a neskutečné množství pozitivní energie, že jsem si připadala, že zářím víc než slunce. Dalo mi to směr, kterým se mám dál ubírat jak v práci, rodině, tak i v obyčejných věcech, které řeším každý den. Prostě nejlepší konzultace ever!
Barbora D.
Skvělý individualní přístup podle člověka i situace, velká motivace a podpora. Ví, co člověku pomůže. Je to člověk na správném místě. Díky němu jsem se dostala o dost dál. Umí efektivně poradit snad se vším. Doporučuji. 😉
Alice K.
Pociťuji úlevu. Uvědomění, otevření očí a poukázání, že malicherné problémy se nasčítají a způsobí problémy větší. Navíc problémyjsou často provázané a jedno souvisí s druhým.
Lukáš O.

Samostatné reference

Reference