Reference

Výživa a trénink

Reference

Skvelý osobný prístup! Dlhšiu dobu som hľadal jedálniček, ktorý by nebol len o prijímaní monotónnej stravy a diéte ale hlavne o vyváženosti a skladaný z jedál, ktoré sú chutné. Ukázal mi, že je možné prijímať dostatok potrebných živín aj bez toho aby sa človek musel prejedať. Ako aktívny športovec môžem len doporučiť.
Lukáš C.Výživový plán
Vypracování jídelníčku rychle a s pozitivním přístupem. Změny se dostavily hned po pár týdnech. Během tří měsíců velký progress ve workoutu. Fakt super :)
Michal K.Výživový plán
Rudyho služby doporučuji! Je to profík ve svym oboru. Mam od nej sestavený jídelníček, který byl zaměřený na nabírání svalové hmoty a můžu říct, že po půl roce jsem s vysledky ohromený... Mám daleko vice energie, krásně nabírám a nemám žádné zdravotní komplikace. Líbí se mi hlavně jeho komplexní přístup a pestrost jídelníčku. :)
Andrés H.Výživový plán

Coaching a nalezení účelu

Reference

Perfektní osobní a individuální přístup dle potřeb člověka, pozitivní nálada a obrovská motivace a podpora. Velké díky!
Jana V.Konzultace na nalezení cíle a účelu
Nevíš co chceš v životě následovat? Jakou cestou se vydat? Co je tvůj účel v životě? Rudy je pro tebe ten správný člověk. Po konzultaci, kde jsem si měla najít svůj cíl, jsem zažila úžasný pocit uvědomění a že můžeš mít cokoli si jen dokážeš představit. Stačí jen věřit. Rudy je člověk se srdcem na správným místě, úžasná podpora a trpělivost. Ať je takových lidí víc. 😇
Anna H.Konzultace na nalezení cíle a účelu
Nejdříve jsem se styděla za tebou jsem si, co si o mě pomyslíš, ale pak se ve mně něco pohnulo a prostě jsem šla. Přineslo mi to jiný pohled na přítomnost, minulost i budoucnost. Naučilo mě to dívat se na věci tak, jak doopravdy jsou a ne podle nějakých domněnek, které vytváří bubáci v mé hlavě. Dodalo mi to sebevědomí a neskutečné množství pozitivní energie, že jsem si připadala, že zářím víc než slunce. Dalo mi to směr, kterým se mám dál ubírat jak v práci, rodině, tak i v obyčejných věcech, které řeším každý den. Prostě nejlepší konzultace ever!
Barbora D.Konzultace na nalezení cíle a účelu
Konzultace mi dala jasný cíl a plán jak ho dosáhnout a není to nic hrozivého, takže mě to i povzbudilo. :) Dnes jsem si to stejným stylem udělal ohledně přítelkyně a přišel na to v čem byl problém. Pro mě velký přínos, protože nevědomost mě hrozně brzdila. Určitě jsem na něco zapoměl, ale jednoduše mě to mile překvapilo a byla to pecka.
Honza P.Konzultace na nalezení cíle a účelu
Skvělý individualní přístup podle člověka i situace, velká motivace a podpora. Ví, co člověku pomůže. Je to člověk na správném místě. Díky němu jsem se dostala o dost dál. Umí efektivně poradit snad se vším. Doporučuji. 😉
Alice K.Konzultace na nalezení cíle a účelu
Pociťuji úlevu. Uvědomění, otevření očí a poukázání, že malicherné problémy se nasčítají a způsobí problémy větší. Navíc problémy jsou často provázané a jedno souvisí s druhým.
Lukáš O.Konzultace na zlepšení života (řešení problémů v životě)

Samostatné reference

Reference