Změň svůj život!

 

Získej motivační online konzultace, které tě nakopnou do života, dodají ti motivaci a energii do dalších dnů a probudí v tobě nové schopnosti!

Hledáš novou motivaci?

Chceš nakopnout a namotivovat do života? Trápíš se a nevíš jak se dostat odhodlat k akci? Chceš novou sílu a energii? Tak se pojď odhodlat ke změně a objednej si online konzultace, které nastartují tvůj život, zlepší tvou psychickou odolnost a oživí v tobě vítěze!

Reference

Nevíš co chceš v životě následovat? Jakou cestou se vydat? Co je tvůj účel v životě? Rudy je pro tebe ten správný člověk. Po konzultaci, kde jsem si měla najít svůj cíl, jsem zažila úžasný pocit uvědomění a že můžeš mít cokoli si jen dokážeš představit. Stačí jen věřit. Rudy je člověk se srdcem na správným místě, úžasná podpora a trpělivost. Ať je takových lidí víc. 😇
Anna H.
Nejdříve jsem se styděla za tebou jsem si, co si o mě pomyslíš, ale pak se ve mně něco pohnulo a prostě jsem šla. Přineslo mi to jiný pohled na přítomnost, minulost i budoucnost. Naučilo mě to dívat se na věci tak, jak doopravdy jsou a ne podle nějakých domněnek, které vytváří bubáci v mé hlavě. Dodalo mi to sebevědomí a neskutečné množství pozitivní energie, že jsem si připadala, že zářím víc než slunce. Dalo mi to směr, kterým se mám dál ubírat jak v práci, rodině, tak i v obyčejných věcech, které řeším každý den. Prostě nejlepší konzultace ever!
Barbora D.

Jak to probíhá?

ONLINE COACHING

Online coaching probíhá formou pravidelných online konzultací (skype, fb messenger, telefon). Každá konzultace trvá cca hodinu a jejich účelem je vždy v krátkosti zhodnotit splnění tebou nastavených cílů a úkolů z předchozí konzultace,  následné nastavenení nových cílů na další období,  předání nových tipů na jejich rychlejší dosahování a motivaci a předání ti mocných nástrojů na udržení si energie, zvýšení sebedůvěry a emoce, zvládnutí únavy a mnohé další...

Co vše získáš?

Motivace a energie

Zvýšená sebedůvěra

Cíl a účel pro život

Mentalita vítěze

Zvýšená odolnost a schopnost čelit problémům

Nový pohled na život

Ceník

Jednorázová konzultace
1200 Kč
Potřebuješ jen jednorázovou pomoc? Pak využij této možnosti a objednej se.
BALÍČEK ZMĚNA
4500 Kč
5x online konzultace
pravidelná dávka motivace
výhodná cena

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz nebo se chcete objednat? Napište mi. :)

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.