Konzultace na zlepšení života

Objednej se na motivační konzultace, které tě nakopnou do života, dodají ti motivaci a energii do dalších dnů a probudí v tobě nové schopnosti!

Hledáš novou motivaci?

Chceš nakopnout a namotivovat do života? Trápíš se a nevíš jak se dostat odhodlat k akci? Chceš novou sílu a energii? Tak se pojď odhodlat ke změně a objednej si konzultaci, které nastartují tvůj život, zlepší tvou psychickou odolnost a oživí v tobě vítěze!

Reference

Nevíš co chceš v životě následovat? Jakou cestou se vydat? Co je tvůj účel v životě? Rudy je pro tebe ten správný člověk. Po konzultaci, kde jsem si měla najít svůj cíl, jsem zažila úžasný pocit uvědomění a že můžeš mít cokoli si jen dokážeš představit. Stačí jen věřit. Rudy je člověk se srdcem na správným místě, úžasná podpora a trpělivost. Ať je takových lidí víc. 😇
Anna H.
Nejdříve jsem se styděla za tebou jsem si, co si o mě pomyslíš, ale pak se ve mně něco pohnulo a prostě jsem šla. Přineslo mi to jiný pohled na přítomnost, minulost i budoucnost. Naučilo mě to dívat se na věci tak, jak doopravdy jsou a ne podle nějakých domněnek, které vytváří bubáci v mé hlavě. Dodalo mi to sebevědomí a neskutečné množství pozitivní energie, že jsem si připadala, že zářím víc než slunce. Dalo mi to směr, kterým se mám dál ubírat jak v práci, rodině, tak i v obyčejných věcech, které řeším každý den. Prostě nejlepší konzultace ever!
Barbora D.

Jak to probíhá?

KONZULTACE NA ZLEPŠENÍ ŽIVOTA

Řešíš strachy, nedostatek financí, problémy ve vztahu, negativní myšlenky, motivaci, nedostatek energie a síly nebo nízké sebevědomí? Nebo se chceš zlepšit v oblastech komunikace, efektivity a dosahování cílů? Pak je tu řešení! Objedne se na speciální konzultaci, která dokáže tuto tvojí oblast zlepšit. Každá konzultace je individuální a zaměřuje se přímo na tvoje konkrétní věci, které chceš v životě zvládnout. Každá konzultace je prakticky zaměřená, takže nečekej žádné nudné rady, ale především to, že tě budu celou dobu směřovat na konkrétní akci a kroky, které budeš plnit.

Celá konzultace je sestavená tak, aby tě dostala do akce a ne jen dala dobrý pocit, který ve tvém životě moc nezmění. Budeš odcházet s jasným rozhodnutím a uvědoměním toho, že danou životní oblast máš pod lepší kontrolou a dokážeš jí nyní zvládat lépe! 

 

OBJEDNAT SE 

Chceš se na něco zeptat nebo se rovnou objednat? Zavolej nebo napiš.

+420 774 238 707
info(zavinac)rudolfnovak.cz

Co vše získám?

Motivace a energie

Zvýšená sebedůvěra

Cíl a účel pro život

Mentalita vítěze

Zvýšená odolnost a schopnost čelit problémům

Nový pohled na život

Kontakt

Máš jakýkoliv dotaz nebo se chceš objednat? Napiš mi. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů