Konzultace na nalezení osobního cíle a účelu

Objednej se na motivační konzultaci, která ti pomůže najít, v čem je tvůj největší potenciál a dá ti přesný plán k dosažení tvého osobního cíle.

Hledáš sám sebe?

Nebaví tě současná práce a cítíš, že máš navíc? Snažíš se najít svojí vysněnou práci? Baví tě nějaká činnost, ale nemáš plán jak se tím živit? Nevíš, co by tě bavilo?

Reference

Nevíš co chceš v životě následovat? Jakou cestou se vydat? Co je tvůj účel v životě? Rudy je pro tebe ten správný člověk. Po konzultaci, kde jsem si měla najít svůj cíl, jsem zažila úžasný pocit uvědomění a že můžeš mít cokoli si jen dokážeš představit. Stačí jen věřit. Rudy je člověk se srdcem na správným místě, úžasná podpora a trpělivost. Ať je takových lidí víc. 😇
Anna H.
Nejdříve jsem se styděla za tebou jsem si, co si o mě pomyslíš, ale pak se ve mně něco pohnulo a prostě jsem šla. Přineslo mi to jiný pohled na přítomnost, minulost i budoucnost. Naučilo mě to dívat se na věci tak, jak doopravdy jsou a ne podle nějakých domněnek, které vytváří bubáci v mé hlavě. Dodalo mi to sebevědomí a neskutečné množství pozitivní energie, že jsem si připadala, že zářím víc než slunce. Dalo mi to směr, kterým se mám dál ubírat jak v práci, rodině, tak i v obyčejných věcech, které řeším každý den. Prostě nejlepší konzultace ever!
Barbora D.

Jak to probíhá?

KONZULTACE NA NALEZENÍ CÍLE A ÚČELU

Celá konzultace probíhá formou, že ti celou dobu dávám správně cílené otázky, aby sis sám přišel na to, co je tvůj životní cíl a účel. Nic ti nehodnotím, ale vedu tě. Začínáme tak, že najdeme jaké činnosti tě v životě baví, cítíš v nich největší potenciál a postupně dáváme dohromady tvůj vysněný život. Takže že ve finále vyjdeš s kompletním plánem k tvému životnímu cíli, profesi (např. profi sportovec, výživový poradce, zpěvačka, podnikatel, majitel firmy, trenér atd.) a plnění účelu a budeš přesně vědět, co dělat, krok za krokem, aby si ho skutečně dosáhl!

Budeš mít 100% jistotu, že pokud splníš dané kroky, z tvého snu se stane plán.

OBJEDNAT SE 

Chceš se na něco zeptat nebo se rovnou objednat? Zavolej nebo napiš.

+420 774 238 707
info(zavinac)rudolfnovak.cz

Co vše získám?

Více energie

Přesný plán ke tvému cíli

Vysněnou práci

Mentalita vítěze

Objevení sebe sama

Nový pohled na život

Kontakt

Máš jakýkoliv dotaz nebo se chceš objednat? Napiš mi. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů