3 tipy na hubnutí

2.11. 2020Rudolf Novák

Snažíš se různými způsoby zhubnout, ale stále se ti to nedaří? V tomto článku ti dám 3 rychlé a efektivní, které můžeš ihned aplikovat, aby si se konečně vydal na cestu za hubnutím.

  1. DEFINUJ SI SVŮJ CÍL

Předtím než se vůbec pustíš do samotného hubnutí, měl by sis ve svém mysli představit, jak PŘESNĚ chceš vypadat. Kolik přesně chceš zhubnout? 5 nebo 10 nebo 15 kg? Napiš si tvou ideální scénu tvého těla za MĚSÍC, za 3 MĚSÍCE a za ROK. Díky definování tvého cíle budeš přesně vědět kam směřuješ a díky tomu můžeš zažívat vítězství a postupně posuzovat jestli se ti daří nebo ne.

2. JEZ PRAVIDELNĚJI

Častým problémem lidí, kterým se nedaří zhubnout je to, že mají velmi nepravidelnou stravu. Tito lidé často mají např. pouze dvě jídla denně. Pokud chceme hubnout, je to chyba. Je to i tvůj problém? Zařaď více porcí jídla během dne. A určitě se soustřeď na dopolední i odpolední svačinu.

3. SPRÁVNĚ SPORTUJ

Určitě si slyšel o tom, jak je důležité sportovat nebo cvičit, když se snažíš zhubnout. Je to pravda, avšak neméně důležité je SPRÁVNĚ sportovat nebo cvičit. Vhodné aktivity jsou plavání, sprinty nebo kruhové tréninky, kde se hodně zadýcháš a tvoje tělo bude velmi efektivně pálit tuky.

Přeji hodně úspěchů v hubnutí! Pokud potřebuješ pomoci, právě hledám 20 odvážných lidí do motivačního programu na hubnutí. Zajímáš tě více? Napiš mi skrze formulář, který najdeš zde a já se s tebou co nejdříve spojím a dám ti více info + navíc ode mě ZÍSKÁŠ KONZULTACI ZDARMA ohledně tvého hubnutí.

Komentáře